Наші принципи роботи та наші конкурентні переваги у сфері просування сайтів.

Що собою являє послуга розкрутки сайтів?

Розкрутка сайту або просування сайту — це методи впливу на збільшення цільової аудиторії Інтернет ресурсу з пошукових систем та інших веб сторінок Інтернету.

Просування сайту

Просування сайту або розкрутка сайтузавершуються виводом Інтернет ресурсу в ТОП10 пошукових систем по заданим ключовим словам. Таким чином сайт, який пройшов процедуру виведення в ТОП, отримує велику кількість цільової аудиторії. Це потенційні покупці вашого товару, замовники ваших послуг або люди, які проявляють інтерес до вашої діяльності в Інтернеті.

Чому ми?

Наша компанія передусім ставить за мету збільшення потоку потенційних клієнтів на сторінки та перетворення їх в реальних замовників. Саме цим ми відрізняємося від більшості компаній, метою яких є лише просування сайту в google та yandex з досягненням не цільових позицій.
На відміну від конкурентів наша seo розкруткапрацює в полі ефективних тематичних запитів та з прогнозованою кількістю переходів не меншою ніж 1000 відвідувачів в місяць. 
Отож, працюючи з нами ви неодмінно відчуєте, що просування сайтів в Україні може бути якісним і корисним для бізнесу. 

Як ми працюємо?

В першу чергу, просування сайтів seo починається з повного аудиту (аналізу) сторінок та оцінки можливого потоку клієнтів, яких нам дає розкрутка сайту, враховуючи мережі контекстної реклами (Google, Adwords, Яндекс.Директ). Для цього ми аналізуємо всі можливі тематичні запити, за якими користувачі Інтернету шукають продукцію або послуги нашого клієнта. В рамках аудиту, ми оцінюємо також конкуренцію за усіма тематичними запитами, поточні позиції та пошукові показники відповідних сторінок, а також якість створеного сайту. Це вагомий фактор, при якому seo розкрутка сайту отримує високу стартову та обгрунтовану направленість.

У результаті проведеної роботи, ми надаємо нашому клієнту повну інформацію щодо можливостей просування сайту, визначаємо вартість просування сайту, а також подаємо інформацію про те, що в кінцевому варіанті клієнту принесе розкрутка сайту.Якщо Ви бажаєте мати дійсно ефективне представництво або бізнес в Інтернеті, замовляйте просування сайту у Львові, Києві або інших містах України в компанії «Spelis». Замовивши розкручування сайту у Львові, Києві або інших містах України, Ви будете певні ваш бізнес у професійних руках. Розкрутка сайту та просування сайту – допомагає людям знайти те, що вони дійсно шукають.